VETUS G.R.P. Tunnel - BP110G75
SKU: PV769008
Free Shipping!
This product could earn you points
Learn more about PartsVu rewards
Description
G.R.P. Tunnel
High quality tunnel for VETUS bow thrusters, made from glass fiber reinforced polyester. Internal diameter 110 mm, length 750 mm.
Specifications:
  • Internal Tunnel/Diameter (inches): 4-11/32"
  • External Tunnel/Diameter (inches): 4-3/4"
  • Length (inches): 30"
  • Material: Glass fiber reinforced polyester
Reviews
★★★★★
★★★★★
  • FREE SHIPPING
  • 45-DAY RETURNS
    so you can get the right parts
  • REWARDS ON EVERY PURCHASE
    earn up to 4.5% back
  • PREMIER CUSTOMER SERVICE
    throughout your buying journey
VETUS G.R.P. Tunnel - BP110G75
VETUS
VETUS G.R.P. Tunnel - BP110G75
G.R.P. Tunnel