Teak Isle - King Starboard - 12" X 27" X 1/2" - Seafoam - 1227SF12
SKU: PV766278
Free Shipping!
This product could earn you points
Learn more about PartsVu rewards
Description
Teak Isle - King Starboard
Matte finish on both sides to hide scuffs and scratches.
Features:
  • Size - 24" X 27" X 1/2"
  • Color - Seafoam
Reviews
★★★★★
★★★★★
  • FREE SHIPPING
  • 45-DAY RETURNS
    so you can get the right parts
  • REWARDS ON EVERY PURCHASE
    earn up to 4.5% back
  • PREMIER CUSTOMER SERVICE
    throughout your buying journey
TEAK ISLE