Yamaha - Shim (t:0.12mm) - 61A-45577-00-12
SKU: 61A-45577-00-12
This product could earn you points
Learn more about PartsVu rewards
Description
This product has been superseded by: 61A-45577-10-00
61A-45577-00-12 - SHIM (T:0.12MM)
Specs & Engine Application
  • Supersessions
Reviews
★★★★★
★★★★★
  • FREE SHIPPING
  • 45-DAY RETURNS
    so you can get the right parts
  • REWARDS ON EVERY PURCHASE
    earn up to 4.5% back
  • PREMIER CUSTOMER SERVICE
    throughout your buying journey
Yamaha